Balkan Plaj Voleybolu Turu'nda 2'nci Gün Geride Kaldı

Balkan Voleybol Birliği (BVA) ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Bursa Nilüfer Belediyesi işbirliği ile Bursa Cengiz Göllü Plaj Voleybolu Tesisi'nde...

05 Haziran 2016 Pazar 00:43
Balkan Plaj Voleybolu Turu'nda 2'nci Gün Geride Kaldı
ABONE OL

Balkan Voleybol Birliği (BVA) ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Bursa Nilüfer Belediyesi işbirliği ile Bursa Cengiz Göllü Plaj Voleybolu Tesisi'nde oynanan Balkan Plaj Voleybolu Turu'nda ikinci gün maçları tamamlandı.

Bayanlarda çeyrek finale çıkan Bulgaristan takımı Koleva / Dinova yarın temsilcimiz olan Nezir / Çetin ikilisiyle karşı karşıya gelecek. Diğer çeyrek finale çıkan takım ise Romanya temsilcisi Matei / Vaida, bir diğer Bulgaristan takımı Malinova / Slancheva ile karşı karşıya gelecek.

Erkeklerde ise temsilcimiz Urlu / Mermer ikilisi yarı finale doğrudan çıkarken, Uğur /Çicekoğlu çifti yarın Yunanistan takımı Niopas / Papadimitriou ile, Karalı /Özbek çifti ise Bulgaristan takımı olan Kolev / Mitev ile çeyrek final oynayacak.

Bayanlar kategorisinde günün sonuçları şöyle;

Yurtsever / Çakmak 1 - 2 Jashari / Ibrahimi (Kosova) (21-9, 20-22, 9-15)

Vence / Karayılan 1 – 2 Korucu / Tuğba O. (20-22, 21-13, 11-15)

Mishonova / Angelova (Bulgaristan) 2 – 0 Manavi / Parisaki (Yunanistan) (21-19, 24-22)

Jasehari / Ibrahimi (Kosova) 0 - 2 Koleva/Dinova (Bulgaristan) (9-21, 9-21)

Korucu / Tuğba O. 2 - 1 Kourdoglou / Matiadi (Yunanistan) (21-16, 29-31, 15-12)

Atasoy / Sencel 0 - 2 Matei / Vaida (Romanya) (12-21, 11-21)

Matic / Milosevic (Sırbistan)2- 0 Malinova / Slancheva (Bulgaristan) (21-16, 21-16)

Metheniti / Spanou (Yunanistan) 2 - 1 Nezir / Çetin (15-21, 21-17, 17-15)

Mishonova / Angelova (Bulgaristan) 0 – 2 Koleva / Dinova (Bulgaristan) (14-21, 12-21)

Korucu / Tuğba O. 1 – 2 Matei / Vaida (Romanya) (14-21, 21-16, 8-15)

Erkekler kategorisinde günün sonuçları şöyle;

Kalchev / Haydarov (Bulgaristan) 0 – 2 Virlan / Badiceanu (Romanya) (17-21, 19-21)

Pusonjic / Medan (Sırbistan) 2 – 0 Cebeci / Özdemir (21-12, 21-11)

Zorluer / Şafak 2 – 0 Mehedinteanu / Moroldo (Romanya) (21-16, 21-18)

Moniakis / Vandoros (Yunanistan) 2 – 0 Yıldırım / Ulutaş (21-12, 21-18)

Virlan / Badiceanu (Romanya) 2 - 1 Baysal / Nurettin (21-19, 17-21, 15-6)

Pusonjic / Medan(Sırbistan) 1 – 2 Uğur / Çicekoğlu (24-22, 13-21, 9-15)

Zorluer / Şafak 0 – 2 Karalı / Özbek (17-21, 18-21)

Moniakis / Vandoros (Yunanistan) 1 – 2 Galesev / Klasnic (Sırbistan) (21-17, 14-21, 9-15)

Basta / Kolaric (Sırbistan) 2 – 0 Kolev / Mitev (Bulgaristan) (21-13, 21-19)

Urlu / Mermer 2 – 0 Niopas / Papadimitriou (Yunanistan) (21-18, 22,20)

Virlan / Badiceanu (Romanya) 0 – 2 Uğur / Çicekoğlu (16-21, 19-21)

Karalı / Özbek 2 – 0 Galesev / Klasnic (Sırbistan) (21-15, 25-23)


Son Güncelleme: 05.06.2016 00:43
Anahtar Kelimeler:
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.